Zbierka na mapu Kopanice zblízka

Cieľom projektu Kopanice zblízka je naviesť návštevníkov Lubiny na zaujímavé a často dosiaľ neobjavené miesta. Základom je mapa s vyznačením zaujímavých prírodných pamiatok, výhľadov, či chodníkov pre peších i cyklistov. Na Giving Tuesday by sme radi vyzbierali financie na prvú mapu. Ďalším rozmerom mapy budú lokality, kde môžu stretnúť miestnych obyvateľov a dozvedieť sa viacej o tradičných činnostiach pre tento región. Bude to súhrn autentických zážitkov a prepojenie miestnej komunity s návštevníkmi. Návštevy budú odmenené zo strany turistov dobrovoľným vstupným. Turisti často prídu, ale nemajú šancu dozvedieť sa viacej o spôsobe života na kopaniciach. Preto využijeme ochotu miestnej komunity podeliť sa o svoje zručnosti, znalosti regiónu, či príbytky s turistami. Cieľom projektu Kopanice zblízka je rozvoj miestnej komunity, zachovanie tradícií a kultúry, vytvorenie nového zdroja príjmov pre miestnych ľudí a zlepšenie povedomia návštevníkov o miestnej prírode a kultúre.

Jednorazovo
Mesačne
10€
20€
30€
50€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.